Únor v naší družince

Nejkratší měsíc v roce se v naší družince již tradičně nesl ve znamení zábavy a oslav měsíce lásky. Svátek sv. Valentýna jsme oslavili návštěvou cukrárny, kde si děti nazdobily perníková srdíčka, na kterých si pak pochutnaly. V cukrárně jsme se učili nejen zdobit perníčky, ale i nakupovat a stolovat. Pro své blízké jsme v družince vyrobili přáníčka. Též jsme se zapojili do keramické soutěže“ Den Země 2024“a na téma:“V moři je místa dost“ jsme vytvořili mořské živočichy z pohádky Nemo. Konec měsíce proběhl ve znamení karnevalového veselí. Děti měly možnost se převléknout do různorodých a nápaditých kostýmů. Karneval nebyl pouze o převlecích, ale také o zábavných aktivitách a soutěžích v tělocvičně. Tento barevný den přinesl veselí a příjemné zpestření naší družince.

Monika Máslová

tn_obrazek_19215.jpg